Szczeniaki

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 10go marca 2018 w naszej domowej hodowli urodziło się 11 silnych, zdrowych szczeniąt owczarka australijskiego ze wspaniałego skojarzenia. Rodzicami zostali importowany z USA Hearthside Dirty Dancing „Patric” Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2017 i Młodzieżowy Champion Polski oraz WILDWOOD Freshwater Gold „Goldi” Sfora z Krasnego Boru – nasza sunia o złotym charakterze. Rodzice są przebadani w kierunku dysplazji oraz dziedzicznych chorób genetycznych występujących w rasie. Posiadają aktualne kliniczne badanie oczu.
Mamy 5 szczeniaków black tri w tym 4 dziewczynki i 1 chłopiec oraz 6 szczeniaków blue merle w tym 3 dziewczynki i 3 chłopców.
Wszystkim właścicielom naszych szczeniaczków chętnie pomożemy i udzielimy potrzebnych wskazówek w każdym okresie życia piesków. Szczeniaki do nowego domu otrzymają metrykę, książeczkę zdrowia, wyprawkę oraz umowę kupna-sprzedaży. Będą odrobaczone i zaszczepione stosownie do wieku.
Nasze szczeniaczki wychowują się w ciepłej rodzinnej atmosferze, dzięki czemu mają doskonałą psychikę i są pozytywnie nastawione do człowieka. Od małego mają kontakt z dziećmi oraz zwierzętami gospodarskimi (konie i kozy), dzięki czemu są doskonale socjalizowane: pewne siebie, ciekawskie i zrównoważone.