Strona główna

Witamy na stronie! To jest strona główna, którą zobaczy większość odwiedzających, kiedy będzie odwiedzać twoją witrynę po raz pierwszy.

Nasze psy

Marrandi BlueStar "Baloo" Owczarek Australijski (typ amerykański)

Marrandi BlueStar (Int. Mult. Ch. Ed Srdcove Eso x Int.Mult.Ch. Marrandi Business Lady) importowany z Rosji ma na swoim koncie wiele wygranych wystaw i tytuł Młodzieżowego Championa Rosji, Championa Rumunii, Championa Polski oraz komplet wniosków na Interchampiona. To pies z linii show obdarzony niezwykle spokojnym charakterem. Jest idealnym psem rodzinnym, bardzo przyjacielskim i zrównoważonym. Kocha członków swojej rodziny i ma dystans w stosunku do obcych. Obojętny w stosunku do innych psów i zwierząt;  nie ma instynktu zaganiania, co bardzo ułatwia codzienne życie. Jest bardzo łatwy do prowadzenia, szybko i chętnie się uczy, bezproblemowy pies w każdej sytuacji.

 • HD A/A – doskonałe stawy biodrowe
 • ED 0/0 – doskonałe stawy łokciowe
 • PRA, CEA   +/+
 • HSF 4, MDR 1 +/-
 • Wolny od chorób oczu – certyfikat z dnia 15.03.2019

Freshwater Gold „Goldi” Owczarek australijski (typ amerykański)

WILDWOOD Freshwater Gold z hodowli Sfora z Krasnego Boru po domowemu Goldi to nasza „złota” sunia – bardzo socjalna; kocha wszystkich ludzi, psy, koty i konie. Jest czujna ale nigdy nie szczeka bez potrzeby. Goldi to bardzo wierna i oddana suczka. W domu ma naturalnego OFFa – jej obecność jest prawie nieodczuwalna. Za to w pracy jest bardzo zmotywowana, szybko się uczy i ma ogromną chęć do współpracy. Bardzo skoczna o doskonałej technice. Pięknie aportuje, również z wody i potrafi to zrobić z bardzo efektownym skokiem jak z trampoliny. Wszechstronnie uzdolniona: amatorsko ćwiczymy frisbee, agility i pasienie.

 • HD A/A – doskonałe stawy biodrowe
 • ED 0/0 –  doskonałe stawy łokciowe
 • CEA, PRA, HSF 4 +/+
 • MDR 1 +/+
 • Wolna od chorób oczu – certyfikat z dnia 12.02.2018.

 

Dark Lady „Darky” Owczarek australijski (typ amerykańki)

Dark lady to suczka urodzona w naszej hodowli It’s my DreamLand. Jest po wspaniałym Patricu (Hearthside Dirty Dancing) importowanym z USA od naszej złotej Goldi (Freshwater Gold). Eksterierowo bardzo przypomina ojca – jest mocnej budowy,  kompaktowa, zwarta, z naturalnie krótkim ogonkiem (NBT).  Ma cudowny, zrównoważony charakter. Jest niezwykle spokojna jak na aussie. Szybko adoptuje się w nowych miejscach, uwielbia podróże i nie ma z nią problemów w żadnych nowych sytuacjach. Kocha swoją rodzinę, w szczególności  dzieci. Po swojej mamie odziedziczyła naturalny aport; jako 2-miesięczny szczeniak już aportowała z wody. Ma silny instynkt  pasterski i bardzo dobrze radzi sobie nawet z najtrudniejszymi kozami w stadzie.

 • CEA, PRA, HSF4  +/+
 • MDR 1 +/+
 • HD A i ED 0 – doskonałe stawy biodrowe i łokciowe

Orinoko „Ori” Border Collie

Orinoko po Angel od Welcome Samu pochodzi z hodowli Legendary Stardust Farm.

To bardzo spokojna i grzeczna suczka. Mocno skupiona na swoim przewodniku, kompletnie ignoruje inne psy i ludzi. Jest ogromnie karna i ma naturalny will to please. Odziedziczyła instynkt pasterski po swoich rodzicach i pasie w bardzo dobrym stylu. Jest uległa w stosunku do swojego przewodnika i bardzo twarda w pracy. Orinoko to prawdziwy pies pasterski.

Profesjonalne doradztwo

Jeżeli szukasz psa odpowiedniego dla siebie i nie wiesz jaką rasę wybrać, chętnie doradzę.

Często słyszę narzekania właścicieli, że pies niszczy, jest agresywny, nie chce sam zostawać w domu czy nie nadaje się do celu, w jakim został kupiony. Nie pozwól, żeby kolejny pies trafił do schroniska.

Zastanów się, jakie masz oczekiwania względem swojego przyjaciela i napisz do mnie.

Określ w szczególności, ile czasu dziennie możesz poświęcać psu, czy chcesz z nim trenować jakieś sporty (agility, frisbee, obedience, pasienie), czy pies ma pilnować domu, czy może chcesz brać udział w wystawach?

Te informacje pomogą nam wspólnie poszukać dla Ciebie najlepszego przyjaciela.